Дата та місце народження:
Народився 30 вересня 1973 року в місті Одесі.

 

Освіта:
Закінчив середню школу № 28 в 1990 році і вступив до Одеського державного політехнічного університету на спеціальність «Робототехнічні системи та комплекси», яку закінчив в 1995 році і отримав кваліфікацію «інженер-електромеханік».
З 1995 по 1998 рр. заочно навчався в Одеському економічному університеті на спеціальності «Банківська справа» і отримав кваліфікацію «магістр».

Професійна діяльність:
З 2005 по 2014 рр. працював на посаді Генерального директора Інвестиційної Групи «РОСТ». Компанія спеціалізувалася на дорожньому, страховому та будівельному бізнесі.
З 2014 року по теперішній час займає посаду директора ПП «ТДК СiС». Підприємство спеціалізується на купівлі-продажу нерухомості.
З 1995 по 2005 рр. працював в одному з найбільших банків регіону - АКБ «Морський Транспортний Банк», де обіймав посади: економіста, начальника відділу, заступника начальника департаменту, заступника голови Правління. З 2000 р. був призначений першим заступником голови Правління ВАТ «Морський Транспортний Банк». За період роботи в банку відповідав за фінансові питання, залучення інвестицій в регіон, кредитування одеських підприємств і місцевих органів влади. Деякі з найважливіших проектів: пошук засобів на оплату поставок енергоносіїв місту в 2001 р., організація погашення заборгованості по заробітній платі працівникам сфер освіти і культури в 2000 - 2001 рр.

Громадська і політична діяльність:
Депутат Одеської міської ради IV, V, VI скликань.
Член політичної партії «Довіряй Ділам».

Сімейний стан:
Одружений, має 3-х дітей.